31169 Miniatyrkamera, Mamiya, 16 Automatic, 50/60-tal, Japan
Miniatyrkamera, Mamiya 16 Automatic, ca 1950/60-tal, Japan, kommer i original bärväska
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |