31167 Miniatyrkameror, Rollei, 2 st, 16, A110, 60/70-tal, Tyskland
Miniatyrkameror, Rollei, 2 st, 60/70-tal, Tyskland
Rollei 16, Blixt; Rolleiflash 16, ca 1960-tal, Tyskland, blixt och kamera kommer i original bärväskor
Rollei A110, inkl. blixt-adapter, ca 1970-tal, kamera kommer i bärväska
- Skick:Ej funktionstestade, bruksslitage
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |