31167 Miniatyrkameror, Rollei, 2 st, 16, A110, 60/70-tal, Tyskland

31167a_8dc614775d170eb_med.jpeg
  • 31167a_8dc614775d170eb_sm.jpeg
  • 31167b_8dc614776fa277d_sm.jpeg
  • 31167c_8dc6147783b16d8_sm.jpeg
  • 31167d_8dc6147796309ff_sm.jpeg
  • 31167e_8dc61477ab92c85_sm.jpeg
  • 31167f_8dc61477bd02166_sm.jpeg
  • 31167g_8dc61477cfe3199_sm.jpeg
  • 31167h_8dc61477df94749_sm.jpeg
  • 31167i_8dc61477f22f91f_sm.jpeg
  • 31167j_8dc6147814714ec_sm.jpeg

Miniatyrkameror, Rollei, 2 st, 60/70-tal, Tyskland

Rollei 16, Blixt; Rolleiflash 16, ca 1960-tal, Tyskland, blixt och kamera kommer i original bärväskor

Rollei A110, inkl. blixt-adapter, ca 1970-tal, kamera kommer i bärväska

  • Skick:Ej funktionstestade, bruksslitage

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)220 SEK