31829 Systemkamera, Canon, FX, 50 mm, väska, 60-tal
Systemkamera, Canon FX, Optik; Canon Lens FL 50 mm 1:1.8, kommer med original bärväska i läder, ca 1960-tal
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, väska med skada
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |