31829 Systemkamera, Canon, FX, 50 mm, väska, 60-tal

31829a_8dc6147cde4a416_med.jpeg
  • 31829a_8dc6147cde4a416_sm.jpeg
  • 31829b_8dc6147cf2580e9_sm.jpeg
  • 31829c_8dc6147d043c4c4_sm.jpeg
  • 31829d_8dc6147d16853b9_sm.jpeg
  • 31829e_8dc6147d29cf9d3_sm.jpeg
  • 31829f_8dc6147d3b97b04_sm.jpeg

Systemkamera, Canon FX, Optik; Canon Lens FL 50 mm 1:1.8, kommer med original bärväska i läder, ca 1960-tal

  • Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, väska med skada

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK