31164 Systemkamera, Nikon, F Photomic, 60-tal, Japan
Systemkamera, Nikon F Photomic, ca 1960-tal, Japan
7015896
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, smuts
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |