31418 Systemkamera, Olympus, OM-2 Spot/Program, 3 st objektiv, blixt, 80-tal, Japan
Systemkamera, Olympus OM-2 Spot/Program, Optik; Olympus Zuiko MC Auto-W, 28 mm 1:2.8, Olympus Zuiko Auto-S 50 mm 1:1.8, Olympus Zuiko MC Auto-T 135 mm 1:2.8, samtlig optik med monterade skylight-filter, Blixt; Cullmann MC-30 Twin, adapter Metz SCA 321, ca 1980-tal, Japan
Kamerahus; 1168690
28 mm; 165684
50 mm; 58626467
135 mm; 188471
- Skick:Ej funktionstestad, smärre bruksslitage
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |