31418 Systemkamera, Olympus, OM-2 Spot/Program, 3 st objektiv, blixt, 80-tal, Japan

31418a_8dc6147b022fd9d_med.jpeg
  • 31418a_8dc6147b022fd9d_sm.jpeg
  • 31418b_8dc6147b1435995_sm.jpeg
  • 31418c_8dc6147b23fa55c_sm.jpeg
  • 31418d_8dc6147b380042d_sm.jpeg
  • 31418e_8dc6147b4ac29c7_sm.jpeg
  • 31418f_8dc6147b5c8f754_sm.jpeg
  • 31418g_8dc6147b6dea61e_sm.jpeg
  • 31418h_8dc6147b818ad21_sm.jpeg
  • 31418i_8dc6147b916666b_sm.jpeg

Systemkamera, Olympus OM-2 Spot/Program, Optik; Olympus Zuiko MC Auto-W, 28 mm 1:2.8, Olympus Zuiko Auto-S 50 mm 1:1.8, Olympus Zuiko MC Auto-T 135 mm 1:2.8, samtlig optik med monterade skylight-filter, Blixt; Cullmann MC-30 Twin, adapter Metz SCA 321, ca 1980-tal, Japan

Kamerahus; 1168690

28 mm; 165684

50 mm; 58626467

135 mm; 188471

  • Skick:Ej funktionstestad, smärre bruksslitage

Värdering1 500 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)330 SEK