31660 TLR, Mamiya C330 Professional, med tillbehör, 70-tal, Japan

31660a_8dc61384ceb3735_med.jpeg
  • 31660a_8dc61384ceb3735_sm.jpeg
  • 31660b_8dc61384e054e39_sm.jpeg
  • 31660c_8dc61384f72ed50_sm.jpeg
  • 31660d_8dc6138508fbeaf_sm.jpeg
  • 31660e_8dc613851a1fe2a_sm.jpeg
  • 31660f_8dc613852aaeaa3_sm.jpeg
  • 31660g_8dc613853f5508e_sm.jpeg
  • 31660h_8dc6138550aae36_sm.jpeg
  • 31660i_8dc6138561f189c_sm.jpeg
  • 31660j_8dc613857495760_sm.jpeg
  • 31660k_8dc613858553716_sm.jpeg
  • 31660l_8dc61385983c68e_sm.jpeg
  • 31660m_8dc61385acec3c2_sm.jpeg

TLR, Mamiya C330 Professional, mellanformat 6x6, Optik; Mamiya Sekor-S 80 mm 1:2.8, kommer med ljusmätar; Gossen Sixtar 2, ca 1970-tal, Japan, kommer med större kamera väska i mörkbrunt konstläder

  • Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, svart dekorationsfilm har släppt något på enstaka ställen, nedre optik med ristat; "RAGU 861111"

Värdering3 000 - 4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)330 SEK