31661 TLR, Rollei, Rolleicord Vb mod. 2, 60/70-tal, Tyskland
TLR, Rollei, Rolleicord Vb model 2, mellanformat 6x6, ca 1960/70-tal, Tyskland
- Skick:Ej funktionstestad, smärre bruksslitage, medföljande linsskydd märkt Yashica, ej passande
Värdering | 700 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |