31420 Undervattenskamera, Nikon, Nikonos-V, tillbehör, 80-tal, Japan

31420a_8dc6143ea8ec353_med.jpeg
  • 31420a_8dc6143ea8ec353_sm.jpeg
  • 31420b_8dc6143ebfbd908_sm.jpeg
  • 31420c_8dc6143edbdfb54_sm.jpeg
  • 31420d_8dc6143ef4ee5fd_sm.jpeg
  • 31420e_8dc6143f16655c4_sm.jpeg
  • 31420f_8dc6143f33be1f6_sm.jpeg

Undervattenskamera, Nikon Nikonos-V, Optik; Nikon UW-Nikon 28 mm 1:3.5, Nikon UW-Nikon 35 mm 1:2.5, Nikon UW-Nikon 35 mm 1:2.5, 2 st okular; Sea & Sea, ca 1980-tal, Japan

Kamerahus; 3049330

28 mm; 177774

35 mm; 792121

35 mm; 793418

Närlins; WL166512

Närlins; WL167334

  • Skick:Bruksslitage, gummibeläggning med missfärgning

Värdering1 800 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK