31420 Undervattenskamera, Nikon, Nikonos-V, tillbehör, 80-tal, Japan
Undervattenskamera, Nikon Nikonos-V, Optik; Nikon UW-Nikon 28 mm 1:3.5, Nikon UW-Nikon 35 mm 1:2.5, Nikon UW-Nikon 35 mm 1:2.5, 2 st okular; Sea & Sea, ca 1980-tal, Japan
Kamerahus; 3049330
28 mm; 177774
35 mm; 792121
35 mm; 793418
Närlins; WL166512
Närlins; WL167334
- Skick:Bruksslitage, gummibeläggning med missfärgning
Värdering | 1 800 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |