30082 José Liard, litografier, 2 st, signerade, 40x39 cm
José Liard, färglitografier, 2 st, numrerade X/185, signerade, mått med ram ca 40 x 39 cm
- Skick:Ramar med smärre skador
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |