30056 Karmstolar, ett par, bok/konstläder, 60-tal, Svegards i Markaryd
Karmstolar, ett par, stomme i bok, sits och rygg i svart konstläder, ca 1960-tal, Svegards i Markaryd
Höjd 80 cm
Sitthöjd 44 cm
Bredd 44 cm
- Skick:Skav, bruksslitage, en stol något instabil
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |