30084 Oidentifierad konstnär, etsning, 54/95, signerad, 54x52 cm
Oidentifierad konstnär, färgetsning, "Schafe", numrerad 54/95, signerad, mått med ram ca 54 x 52 cm
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |