30080 Tore Nilsson, litografier, 2 st, signerade, 42x37 cm
Tore Nilsson, färglitografier, 2 st, numrerade X/250, signerade, mått med ram ca 42 x 37 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |