30842 Arne Aspelin, olja på duk, signerad, 52x54 cm
Arne Aspelin, olja på duk, blomsterstilleben, signerad, mått med ram 52 x 54 cm
- Skick:Färgbortfall
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |