31002 Arvid Widerberg, litografi, 34/260, signerad, 73x63 cm
Arvid Widerberg, litografi, numrerad 34/260, signerad, mått med ram ca 73 x 63 cm
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |