30980 Barbie, Midge, Ken, & Skipper, förvaringslåda samt kläder, Mattel, 1960-tal
Barbie, Midge, Ken, & Skipper, med kläder, varav merparten originalkläder, kommer i "Barbie and Skipper Carrying Case", Mattel, 1960-tal
Dockor:
Midge, med s.k. "Bubble Cut", 1962
Barbie, 1966
Ken, 1960
Skipper, 1963
Kläder; bl. a. delar av:
#1638 Fraternity Dance (1965), #1968 Hopschotchins (1969),
- Skick:Bruksslitage, några kläder med mindre skador, smuts, skador på förvaringslåda, Skippers hår med skador
Värdering | 2 500 - 3 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |