30841 Carl-Ivar Öfverbeck, olja på duk, signerad, 82x62 cm
Carl-Ivar Öfverbeck, olja på duk, signerad, mått med ram 82 x 62 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |