30834 Gunnar Nordborg, olja på pannå, signerad, 37x37 cm
Gunnar Nordborg, olja på pannå, signerad, mått med ram 37x37 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |