30829 Gunnar Norrman, blyertsteckning, signerad, 45x38 cm

30829a_8dc4f4eadf799d2_med.jpeg
  • 30829a_8dc4f4eadf799d2_sm.jpeg
  • 30829f_8dc4f4eb79c35f2_sm.jpeg
  • 30829b_8dc4f4eaffa03b3_sm.jpeg
  • 30829c_8dc4f4eb1fab802_sm.jpeg
  • 30829d_8dc4f4eb3df907f_sm.jpeg
  • 30829e_8dc4f4eb5b9bba7_sm.jpeg

Gunnar Norrman, blyertsteckning, signerad, daterad 1947, blad löst i ram, ram med lös bakskiva, mått ca 35 x 22 cm, ramens mått ca 45 x 38 cm

  • Skick:Mindre skada på bladets vänstra sida

Värdering1 500 - 1 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK
*Följerätt tillkommer