30957 Kurt Losell, olja på duk, signerad, 75x55 cm
Kurt Losell, olja på duk, "Skånsk bondgård Bolshögstrakten Österlen", signerad, mått med ram 75 x 55 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |