30913 Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 54x64 cm
Oidentifierad konstnär, blomsterstilleben, olja på pannå, signerad "K Flodin", mått med ram 54 x 64 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |