30856 Osvald Schalin, akvarell, signerad, 29x35 cm
Osvald Schalin, akvarell, signerad, mått med ram 29 x 35 cm
- Skick:Gulnad passepartout
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |