30989 Pierre Forssell, ljusstakar, 4 st, "Krona", Skultuna
Pierre Forssell, ljusstakar, 4 st, "Krona", Skultuna, mått ca 4 x 4 x 4 cm
- Skick:Bruksslitage, repor, stearinrester
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |