30996 Ryszard Pasikowski, olja på papp, signerad, 25x33 cm
Ryszard Pasikowski, olja på papp, komposition i grönd, signerad, mått med ram ca 25 x 33 cm
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |