31333 Emil Johanson-Thor, etsningar, 2 st, signerade, 42x52 cm och mindre
Emil Johanson-Thor, etsningar, 2 st, signerade, mått med ram ca 42 x 52 cm och 39 x 31 cm
- Skick:Den större med dåligt tejpad baksida
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |