31413 Franco Costa, serigrafi, 30/80, signerad, 75x92 cm
Franco Costa, färgserigrafi, numrerad 30/80, signerad, daterad -76, mått med ram 75 x 92 cm
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |