31433 Karin Bengtsson, etsning, 54/70, signerad, 41x49 cm
Karin Bengtsson, etsning, 54/70, signerad, mått med ram ca 41x49 cm
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |