31322 Peter Larsson, akvarell, signerad, 52x42 cm
Peter Larsson, akvarell, "St. Ibb i Ven", signerad, daterad juli -06, mått med ram ca 52 x 42 cm
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |