23347 Certina, Club 2000, 36 mm, vitmetall, 70-tal
Herrarmbandsur, Omega Club 2000, ca 36 mm exkl. krona (39 mm "lug-to-lug"), ca 1970-tal, vitmetall, skruvboett, automatiskt urverk, kaliber Certina 25.011, plexiglas, signerad krona, fjädrande länk i rostfritt stål (ej original)
- Skick:Tillsynes fungerande, boett genomnötning
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |