23583 Koppargryta på benställning i smide, Ø 63 cm
Koppargryta med hänklar, på benställning i smide, diameter ca 63 cm, höjd ca 50 cm (inkl. ställning)
- Skick:Bruksslitage, ärg, mindre skador
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |