23410 Kristallkrona, korgmodell, 1900-tal, Ø 45 cm
Kristallkrona, korgmodell, stomme i gulmetall, behängd med prismor, fyra ljuspunkter, 1900-tal, diameter ca 45 cm
- Skick:Ej funktionstestad, mindre nagg kan förekomma
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |