23458 Lampkrona, jugend, 1900-tal, höjd
Lampkrona, jugend, hamrad plåt, fyra ljuspunkter, kupor i slipat glas, 1900-talets första hälft, senare el, höjd ca 85 cm, diameter ca 50 cm
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, smuts
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |