23688 Matta, rölakan, signerad, 132x63 cm
Matta, rölakan, signerad "SH", Svensk Hemslöjd, mått ca 132 x 63 cm
- Skick:Bruksslitage
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |