23346 Roamer, Anfibio, 34 mm, rostfritt stål, 60-tal
Herrarmbandsur, Roamer Anfibio, ca 34 mm exkl. krona (41 mm "lug-to-lug"), ca 1960-tal, rostfritt stål, monocoque-boett, manuellt urverk, kaliber MST 467, plexiglas, ej signerad krona, brunt läderband (ej original)
- Skick:Tillsynes fungerande, urtavla med fläckar/skador
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |