23418 Skål, "Honfleur", Lalique, Frankrike, Ø 27,5 cm
Skål, "Honfleur", glas, delvis matterat, Lalique, Frankrike, diameter ca 27,5 cm, höjd ca 5 cm
- Skick:Ett antal mindre nagg längs kant, bottenrepor
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |