23449 Taklampa, gulmetall/prismor, 1900-tal, Ø 50 cm
Taklampa, stomme i gulmetall, behängd med prismor, fem ljuspunkter, 1900-tal, diameter ca 50 cm
- Skick:Ej funktionstestad, mindre nagg på någon prisma
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |