23344 Tissot, Visodate Seastar, 34,5 mm, guldpläterad, 1962
Herrarmbandsur, Tissot Visodate Seastar, ca 34,5 mm exkl. krona (39,5 mm "lug-to-lug"), ca 1962, guldpläterad, skruvboett, manuellt urverk, kaliber Tissot 27B-621, plexiglas, ej signerad krona, brunt läderband (ej original)
- Skick:Tillsynes fungerande, bruksslitage
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |