23527 Vaxsljusstake, mässing, tidigt 1900-tal, höjd 21 cm
Vaxsljusstake, mässing, tidigt 1900-tal, höjd ca 21 cm
- Skick:Bruksslitage, vax- och putsrester
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |