23530 Edvin Öhrström, skål, ariel, signerad, Orrefors

23530a_8db2b07ad536136_med.jpeg
  • 23530a_8db2b07ad536136_sm.jpeg
  • 23530b_8db2b07ad0b2b1e_sm.jpeg
  • 23530c_8db2b07ad13cb00_sm.jpeg
  • 23530d_8db2b07ad5699af_sm.jpeg
  • 23530e_8db2b07ace7d26e_sm.jpeg
  • 23530f_8db2b07ad4db026_sm.jpeg

Edvin Öhrström, skål, ariel, Orrefors, signerad, "Orrefors, Ariel nr. 1711E, Edvin Öhrström", diameter ca 13 cm, höjd ca 6 cm, vikt 0,7 kg

  • Skick:Ett par mycket små störskador

Värdering1 200 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)220 SEK