23745 Ernest Gordon, vas, underfång, signerad, Åfors, höjd 18,5 cm
Ernest Gordon, vas, underfång med arielinslag, blå dekor av bl. a. elefant, gris, m.m., signerad "Åfors, GH 244, Ernest Gordon", höjd ca 18,5 cm, diameter vid mynning ca 11 cm, vikt ca 2,5 kg
- Skick:Bottenrepor, obetydligt bottennagg
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |
*Följerätt tillkommer |