23747 Ernest Gordon, vas, underfång, signerad Kosta, höjd 23,5 cm
Ernest Gordon, vas, underfång i rött och blått, signerad "Kosta, GH 5059", Kosta, höjd ca 23,5 cm, vikt 2,6 kg
- Skick:Smärre bottenrepor
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |
*Följerätt tillkommer |