23746 Ingeborg Lundin, vas, graal, signerad, Orrefors, höjd 15,5 cm
Ingeborg Lundin, vas, ovanlig graal, blå dekor, signerad "Orrefors, Graal D.275-67, Ingeborg Lundin", höjd ca 15,5 cm, diameter ca 14 cm, vikt ca 3,1 kg
- Skick:Smärre bottenrepor
Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |
*Följerätt tillkommer |