45197 Böcker, 33 st, F1, Rally, Bilsport

Böcker, 33 st, om F1, Rally, Bilsport, bl. a. "Årets Bilsport" ca 1960-1990-tal
- Skick:Bruksslitage
| Värdering | 300 - 400 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |