45094 Bordsuppsats, art déco, tenn, 30-tal, höjd 33 cm

Bordsuppsats, art déco, tenn med mässingsdekor, 1931 (E8), höjd 33 cm
- Skick:Bruksslitage, anlupen metall
| Värdering | 800 - 1 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 270 SEK |