45094 Bordsuppsats, art déco, tenn, 30-tal, höjd 33 cm

Bordsuppsats, art déco, tenn, 30-tal, höjd 33 cm
  • Bordsuppsats, art déco, tenn, 30-tal, höjd 33 cm

Bordsuppsats, art déco, tenn med mässingsdekor, 1931 (E8), höjd 33 cm

  • Skick:Bruksslitage, anlupen metall

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18