45152 Julkyrka, "The Country Church", plåt, 40/50-tal, Sverige

Julkyrka, "The Country Church", plåt, 40/50-tal, Sverige
  • Julkyrka, "The Country Church", plåt, 40/50-tal, Sverige

Julkyrka, "The Country Church", plåt, ca 1940/50-tal, Sverige, med originalkartong, tillsynes komplett

  • Skick:Bruksslitage, kartong med skada

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)220 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18