45194 Ljusstakar, ett par, furu, höjd 20 cm

Ljusstakar för blockljus, ett par, svarvad furu, signerade "GS", höjd 20 cm, ljus medföljer
- Skick:Bruksslitage
| Värdering | 200 - 250 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 220 SEK |