45433 Armbandsur, Eterna, 29 mm, rostfritt stål, 1940-tal

Armbandsur, Eterna, 29 mm, rostfritt stål, 1940-tal
  • Armbandsur, Eterna, 29 mm, rostfritt stål, 1940-tal

Armbandsur, Eterna, ca 29 mm exkl. krona, rostfritt stål, skruvad boett, ca 1940-tal

  • Skick:Ej fungerande, lösa delar till balansen, bruks- och åldersrelaterat slitage, minutvisare med bortfall av lysmassa

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)180 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18