45433 Armbandsur, Eterna, 29 mm, rostfritt stål, 1940-tal

Armbandsur, Eterna, ca 29 mm exkl. krona, rostfritt stål, skruvad boett, ca 1940-tal
- Skick:Ej fungerande, lösa delar till balansen, bruks- och åldersrelaterat slitage, minutvisare med bortfall av lysmassa
| Värdering | 300 - 400 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 180 SEK |