45411 Bestick, 17 delar, "Hjärteblom", Åhléns

Bestick i rostfritt stål, 6+6+5 delar, matgafflar, matknivar samt matskedar, "Hjärteblom", 1970-tal, Åhléns
- Skick:Bruksslitage
| Värdering | 200 - 250 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 220 SEK |