45754 Björn Wiinblad, ljusstake, signerad, höjd 30 cm

Björn Wiinblad, egen verkstad, ljusstake i form av ryttare på häst, glaserat lergods, signerad, daterad -66, höjd 30 cm
| Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 330 SEK |