45647 Byrå, engelsk stil, mahogny, 1900-tal, höjd 105 cm

Byrå, engelsk stil, mahogny, 1900-tal, höjd 105 cm
  • Byrå, engelsk stil, mahogny, 1900-tal, höjd 105 cm

Byrå med sex lådor, engelsk stil, fanerad i mahogny, beslag i mässing, 1900-talets andra hälft, en nyckel finns

Höjd 105 cm

Bredd 72 cm

Djup 39 cm

  • Skick:Smärre bruksslitage

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18