45631 Fåtölj, trä/konstskinn, 00-tal

Fåtölj, trä/konstskinn, 00-tal
  • Fåtölj, trä/konstskinn, 00-tal

Snurrfåtölj med fotpall, stomme i trä, klädd i grönt konstläder, ca 2000-tal

Fåtöljens mått, ca

Höjd 102 cm

Sitthöjd 43 cm

Bredd 71 cm

  • Skick:Smärre bruksslitage

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18